Xperia XZ3 z ekranem HDR OLED już w sprzedaży!

Komplementowany w mediach, nagrodzony na targach IFA w Berlinie, doceniany przez instytuty analityczne, osiągający znakomite wyniki w testach najnowszy flagowiec Sony Xperia XZ3 trafił do sprzedaży w sieciach operatorskich i handlowych.

Atrakcyjna cena – 3399 złotych – to tylko jeden z wielu argumentów przyciągających klientów do nowego smartfonu Sony. Kusi przede wszystkim wyświetlacz HDR OLED wykorzystujący technologię znaną z telewizorów BRAVIA®, po raz pierwszy zastosowany w smartfonach naszej marki, a doceniany przez użytkowników. Czerń na wyświetlaczu Xperii jest czernią w dosłownym tego słowa znaczeniu, efektowne wrażenia uzupełniane są przez skalę kontrastów i wyrazistość detali oraz szeroką paletę kolorów, znakomicie odzwierciedlającą rzeczywistość.

W pierwszych testach podkreślano także jakość aparatu z systemem Motion Eye™ oraz nową funkcję – Side sense, umożliwiającą obsługę smartfonu jedną ręką, błyskawicznie reagującą na dotyk. Jak zawsze wysoką ocenę ma system audio: „dźwięk płynący z głośników jest niebywale mocny i krystalicznie czysty nawet na najwyższych poziomach głośności” – napisał jeden z recenzentów. Miłośnikom ekskluzywnego wzornictwa i eleganckich kolorów do gustu testującym przypadł też nowy design Xperii XZ3 – szybko uznano ten model za najładniejszy w historii Sony… Jest on też najbardziej zaawansowany systemowo: Xperia XZ3 pracuje na najnowszej wersji Android 9.0 Pie.

Smartfon dostępny będzie w następujacych sieciach operatorskich: T-Mobile, Play, Plus, Orange oraz handlowych: Sony Centre, MediaMarkt, RTV Euro AGD, Media Expert, X-Kom, Ab-Foto i w wielu innych – pełna lista na www.sonymobile.com/poznaj-xperia-xz3

NAJNOWSZE FILMY I INFORMACJE:
Kliknij tu, aby subskrybować kanał ►http://bit.ly/2D9p0hF
FACEBOOK ►https://www.facebook.com/sonymobilepl/
TWITTER ► https://twitter.com/SonyXperiaPL
INSTAGRAM ► https://www.instagram.com/sonyxperiapl/
BLOG ►https://blogs.sonymobile.com/pl/

この動画が違反動画である場合は掲載元サイトへご連絡をお願いいたします。掲載元:YouTube